Nevşehir’de Din Görevlilerinden Diyanet Işleri Başkanı...

Nevşehir'de Din Görevlilerinden Diyanet Işleri Başkanı Erbaş'ın, 'kan Bağışı' çağrısına Destek...

din görevlilerinden diyanet işleri başkanı erbaş'ın, 'kan bağışı' çağrısına destek...

13 Mayıs 2020 - 18:35

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın, "Ramazandan önce tüm mensuplarımızı, din görevlisi hocalarımızı ve milletimizi kan bağışında bulunmaya davet ediyorum." çağrısı kısa zamanda karşılık buldu.

Kızılay yetkililerinin, kan stoklarının hızla azalmaya başladığını açıklaması üzerine Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş başta din görevlisi hocalarımız olmak üzere tüm milletimizi kan bağışında bulunmaya davet etmişti.

Sayın Erbaş’ın bu çağrısına destek olmak üzere Nevşehir İl Müftülüğü personeli ve din görevlileri kan bağışında bulundu.

Nevşehir halkını da kan bağışı kampanyasına destek olmaya davet eden din görevlileri, “İnşallah bereket ve paylaşma ayı Ramazan ile kan stoklarının yeniden ihtiyacı karşılar hale geldiğini göreceğiz." dediler.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ise Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın yaptığı bu açıklama ile din görevlilerini böyle bir kampanyaya davet etmiş olmasına duyduğu memnuniyeti belirterek kan bağışında bulunan tüm din görevlilerine teşekkür etti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yalova'da Il Müftülüğümüze Müracaat Ederek Müslüman Oldu.
Yalova'da Il Müftülüğümüze Müracaat Ederek Müslüman Oldu.
Mardin'de Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışması Sonuçları Açıklandı
Mardin'de Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışması Sonuçları...