Bolu Dini İhtisas Merkezimizde II. Dönem Aday Din Görevlilerine yönelik Sosyal ve Kültürel Etkinlik kapsamında, 20 Mart 2024 Çarşamba günü 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü programı düzenlendi.
Kültürel Alanda kendine güvenenlere Müjde: Ücretsiz Online Yarışmalar Başlıyor! Bu yarışmalarda, İslam tarihinden güncel...
KURBAN, ALLAH’A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR hutbe
Boğazlıyan Müftülüğü tarafından şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine Merkez Camii bahçesinde iftar yemeği verildi.
MüFTüLüğüMüZüN iLK RESMi NiKAH TöRENi
Bolu Dini İhtisas Merkezimizde II. Dönem Aday Din Görevlilerine yönelik Sosyal ve Kültürel Etkinlik kapsamında, 20 Mart 2024 Çarşamba günü 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü programı düzenlendi.