İl Müftüsü İbrahim Halil Demir, Başhekim Yardımcısı Dr. Muhammet Kamiloğlu ile beraber Muratpaşa Kur'an Kursunu ziyaret ederek öğrencilerin istek ve temennilerini dinlediler.
Kültürel Alanda kendine güvenenlere Müjde: Ücretsiz Online Yarışmalar Başlıyor! Bu yarışmalarda, İslam tarihinden güncel...
KURBAN, ALLAH’A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR hutbe
Boğazlıyan Müftülüğü tarafından şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine Merkez Camii bahçesinde iftar yemeği verildi.
MüFTüLüğüMüZüN iLK RESMi NiKAH TöRENi
İl Müftüsü İbrahim Halil Demir, Başhekim Yardımcısı Dr. Muhammet Kamiloğlu ile beraber Muratpaşa Kur'an Kursunu ziyaret ederek öğrencilerin istek ve temennilerini dinlediler.