Vaazında bayramların maneviyatı ve kardeşlik ruhunu pekiştirmesine değinen İl Müftüsü Paşa BEKTAŞ, yaptığı dua'nın ardından, Bayram Namazı sonrasında Sİnop Valisi Dr. Mustafa ÖZARSLAN ile birlikte vatandaşlar ile bayramlaştı.
Kültürel Alanda kendine güvenenlere Müjde: Ücretsiz Online Yarışmalar Başlıyor! Bu yarışmalarda, İslam tarihinden güncel...
KURBAN, ALLAH’A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR hutbe
Boğazlıyan Müftülüğü tarafından şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine Merkez Camii bahçesinde iftar yemeği verildi.
MüFTüLüğüMüZüN iLK RESMi NiKAH TöRENi
Vaazında bayramların maneviyatı ve kardeşlik ruhunu pekiştirmesine değinen İl Müftüsü Paşa BEKTAŞ, yaptığı dua'nın ardından, Bayram Namazı sonrasında Sİnop Valisi Dr. Mustafa ÖZARSLAN ile birlikte vatandaşlar ile bayramlaştı.