Tekirdağ’da Arife çiçekleri Açtı

Tekirdağ’da Arife çiçekleri Açtı

tekirdağ’da arife çiçekleri açtı

03 Nisan 2024 - 00:30

Danimarka Türk Diyanet Vakfı ve Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde hayırseverlerin desteği ile Tekirdağ'da yetim çocuklara kıyafet ve gıda kartı hediye edildi.

 

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Özdemir, Kurum Amirleri ve Danimarka Türk Diyanet Vakfı Gönüllülerinin katıldığı, Danimarka Türk Diyanet Vakfı Katkısı ve Türkiye Diyanet Vakfı Tekirdağ Şubesi işbirliği ile Ramazanda "Arife Çiçekleri İyilik ve Dayanışma Buluşması" düzenlendi. Tekirdağ İl Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen iftar programına Tekirdağ geneli yetim çocuklar, Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Çocuk Evlerinde kalan çocuklar, T.N.K.Ü. Bilge Gençlik Öğrenci Topluluğu ve Diyanet Gençlik Öğrencileri katıldı.

 

Tekirdağ İl Müftüsü Mustafa Soykök yaptığı iftar duasının akabindeki konuşmasında ‘‘83 çocuğumuzun katılımı ile Çocuk İftarımızı ve Ramazan Şenliğimizi gerçekleştirdik. Çok hoş bir gece idi. Danimarka Türk Diyanet Vakfı ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Danimarka'dan Türk vatandaşların desteklerini yavrularımıza ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz destek veren tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

İftardan sonra çocuk etkinlikleri ile devam eden programda çocuklar doyasıya eğlendiler.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hakkari'de Hakkari Valisi Ali çelik öğrencilere Istanbul Gezisi Için Söz Verdi.
Hakkari'de Hakkari Valisi Ali çelik öğrencilere Istanbul Gezisi...
Kayseri Il Müftülüğü Personeli Bayramlaştı
Kayseri Il Müftülüğü Personeli Bayramlaştı