Yozgat’de Akdağmadeni’nde Toplu Açılış

Yozgat'de Akdağmadeni'nde Toplu Açılış

akdağmadeni'nde toplu açılış

16 Ağustos 2022 - 02:10

           İl Müftümüz Ali Gülden, Akdağmadeni ilçesinde yapımı tamamlanan çeşitli yatırım ve hizmetlerin toplu açılış programına katıldı.

           Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ, Vali Sayın Ziya polat, Milletvekili Sayın Yusuf Başer,  Belediye Başkanı Sayın Celal Köse, Yozgat Başsavcısı Sayın Recep Sevindir, il ve ilçe protokolü, sivil toplum kuruluş temsilcileri, il dışından gelen misafirler,  basın mensupları ve Akdağmadeni halkının da yoğun katılım sağladığı programda, KYK Erkek Öğrenci Yurdu, Jandarma Karakolu, Kazım Karabekir Fen Lisesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü Hizmet Binası ve Belekcehan Beldesi asvalt yol, spor alanları ve güneş enerjili içme suyu sistemleri toplu açılışı gerçekleştirildi.  

                     İl Müftümüz Ali Gülden, hizmetlerin hayırlara vesile olması için yaptığı dua sonrası kurdele kesimine iştirak etti. Gülden, program sonrası protokol üyeleri ile birlikte Akdağmadeni İlçesi Arpalık Köyü'ne giderek  Şehit Piyade Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Özdemir'in ailesini ziyaret edip, şehitlerimiz için dua etti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yozgat'de Geçmiş Olsun #türkiye
Yozgat'de Geçmiş Olsun #türkiye
Hakkari'de Hakkari Il Müftülüğü Yardım Ekibi Yola çıktı.
Hakkari'de Hakkari Il Müftülüğü Yardım Ekibi Yola çıktı.