Aşere Takrib (Dışarıdan) Sözlü Sınav Sonuçları belli oldu

Aşere Takrib (Dışarıdan) Sözlü Sınav Sonuçları belli oldu

Aşere Takrib (Dışarıdan) Sözlü Sınav Sonuçları isim listesi yayınlandı.

03 Temmuz 2019 - 13:21

Aşere Takrib (Dışarıdan) Sözlü Sınav Sonuçları

 
AŞERE TAKRİBİ KENDİ İMKÂNLARI İLE DIŞARIDAN OKUYUP, İCAZET VE HAFIZLIK BELGESİ OLANLAR İÇİN 27-28 HAZİRAN 2019 TARİHLERİNDE İSTANBUL HASEKİ ABDURRAHMAN GÜRSES EĞİTİM MERKEZİNDE YAPILAN SÖZLÜ SINAVDABAŞARILI OLANLARA AİT İSİM LİSTESİ

 

S.NO

ADI SOYADI

GÖREVİ

GÖREV YERİ

İL

İLÇE

1

Furkan YAĞCIOĞLU

4/B İ. Hatip

Amasya

Merzifon

2

Mahmut CANOĞLU

İ. Hatip

Ankara

Çankaya

3

Süleyman ÇAKIR

Uz. İ. Hatip

Ankara

Çankaya

4

Cafer KARA

İ. Hatip

Ankara

Yenimahalle

5

Emre KOŞTAN

Serbest

Ankara

Sincan

6

İsmail KARAYİĞİT

4/B İ. Hatip

Antalya

Finike

7

Yener AYDIN

İ. Hatip

Bursa

Nilüfer

8

Tayyib HOŞ

4/B İ. Hatip

Çorum

Dodurga

9

Hikmet HAYDAROĞLU

4/B İ. Hatip

Diyarbakır

Çermik

10

Mehmet BAHTİYAR

4/B İ. Hatip

Edirne

Meriç

11

Muhammed Ali BALTACI

Serbest

Erzurum

Yakutiye

12

Memik Furkan HORUZ

Serbest

Gaziantep

Şehitkâmil

13

Furkan PEHLİVAN

Serbest

Gaziantep

Nizip

14

Abdulhamit TÜRK

4/B İ. Hatip

Isparta

Şarkikaraağaç

15

Alaaddin SALİHOĞLU

4/B İ. Hatip

Isparta

Yalvaç

16

Fatih ERCANLI

Serbest

Isparta

Merkez

17

Recep ÇELİK

Serbest

Mersin

Toroslar

18

Mahmut OLECE

Serbest

Mersin

Silifke

19

Osman EGİN

Eğt. Mrk. Md.

İstanbul

Fatih

20

Yıldırım ALTAY

İ. Hatip

İstanbul

Bağcılar

21

Muharrem GÜLŞEN

İ. Hatip

İstanbul

Bağcılar

22

Murat ŞATIR

İ. Hatip

İstanbul

Bayrampaşa

23

Muhammet YENİLMEZ

K. K. Öğr.

İstanbul

Bayrampaşa

24

Bahaddin TELLİOĞLU

M. Kayyım

İstanbul

Bahçelievler

25

Arif YEŞİLYURT

K. K. Öğre.

İstanbul

Beylikdüzü

26

Halil İbrahim SUNAR

İ. Hatip

İstanbul

Fatih

27

Suat SARICA

İ. Hatip

İstanbul

Fatih

28

Yusuf ASLAN

M. Kayyım

İstanbul

Fatih

29

Hamza ÜNER

M. Kayyım

İstanbul

Fatih

30

Yusuf KURT

İ. Hatip

İstanbul

Fatih

31

İbrahim ALTUNTAŞ

M. Kayyım

İstanbul

Fatih

32

Abdülmecit ALTAŞ

M. Kayyım

İstanbul

Fatih

33

Ali ÖZTORUN

İ. Hatip

İstanbul

Kadıköy

34

Şuayip SERHUŞ

İ. Hatip

İstanbul

Kâğıthane

35

Fatih KILIÇOĞLU

İ. Hatip

İstanbul

Üsküdar

36

Mehmet ERDOĞAN

K. K. Öğr.

İstanbul

Zeytinburnu

37

Muhammet Emin TOK

İ. Hatip

İstanbul

Zeytinburnu

38

Merve GECÜ

Serbest

İstanbul

 

39

Abdurrahman GÜLEÇ

Serbest

İstanbul

 

40

Ahmet ESENTÜRK

Serbest

İstanbul

 

41

Ahmet KARABAĞ

Serbest

İstanbul

 

42

Ahmet KILAVUZ

Serbest

İstanbul

 

43

Fatma Gül GÜLBAŞ

Serbest

İstanbul

 

44

Fatma Zehra KAÇAN

Serbest

İstanbul

 

45

Chouseın İMAMOĞLU

Serbest

İstanbul

 

46

Zafer KURT

Serbest

İstanbul

 

47

Yavuz Selim BAĞLI

Serbest

İstanbul

 

48

Mehmet Fatih SOFU

Serbest

İstanbul

 

49

Serkan ŞEN

Serbest

İstanbul

 

50

Ramazan EFİLOĞLU

Serbest

İstanbul

 

51

Muhammed KARAMAN

Serbest

İstanbul

 

52

Eyüp KAYA

Serbest

İstanbul

 

53

Ali Haydar TÜLÜM

Serbest

İstanbul

 

54

Ayşe Betül CEYLAN

Serbest

İstanbul

 

55

Mehmet TALHA TÜLÜM

Serbest

İstanbul

 

56

İhsan SÜTŞURUP

Serbest

İstanbul

 

57

Mikail ÇAKIR

Serbest

İstanbul

 

58

İbrahim AYDEMİR

Serbest

İstanbul

 

59

Abdulilah ÖZKOÇ

Serbest

İstanbul

 

60

Onur Can GÜÇLÜ

Serbest

İstanbul

 

61

Erkan KILIÇ

Serbest

İstanbul

 

62

Hüseyin ÖZTÜRK

Serbest

Kastamonu

Bozkurt

63

Âdem MUTLU

K. K. Öğr.

Kayseri

Melikgazi

64

İsmail ORAK

İ. Hatip

Kayseri

Melikgazi

65

Abdullah DEMİRCİ

İ. Hatip

Kocaeli

Darıca

66

Fevzullah UÇAR

K. K. Öğr.

Kocaeli

Gebze

67

Hasan Hüseyin TAŞÇI

4/B İ. Hatip

Kocaeli

Kandıra

68

Mehmet ÇETİN

İ. Hatip

Kocaeli

Karamürsel

69

Mustafa ÖZTÜRK

İ. Hatip

Kocaeli

Kartepe

70

Muhammet AKSAK

İmam-Hatip

Konya

Karatay

71

Durmuş Ali UÇAR

Uz. İ. Hatip

Konya

Karatay

72

Furkan KÜÇÜKGÖZLÜ

4/B İ. Hatip

Konya

Derbent

73

Abdullah VARGELOĞLU

Dini Y. İht. Mrk. Eğt. Görevlisi

Konya

Selçuklu

74

Yakup KARAKOCA

K. K. Öğre.

Konya

Selçuklu

75

Abbas ÇAKICI

Serbest

Konya

Merkez

76

Fatih ÇAVDAR

K. K. Öğr.

Nevşehir

Acıgöl

77

Esat YAKUPOĞLU

Serbest

Nevşehir

Acıgöl

78

Musa AYDOĞDU

Serbest

Nevşehir

Acıgöl

79

Osman YILMAZ

K. K. Öğr.

Rize

Merkez

80

Fatih BİLGİN

İ. Hatip

Sakarya

Akyazı

81

Selçuk GÜLTEKİN

4/B İ. Hatip

Sakarya

Akyazı

82

Murat ÇINAR

4/B İ. Hatip

Sakarya

Akyazı

83

Yavuz BUDANIR

4/B İ. Hatip

Tekirdağ

Süleymanpaşa

84

Abdulkerim YILMAZ

K. K. Öğr.

Trabzon

Of

85

Hakkı YILMAZ

K. K. Öğr.

Trabzon

Of

86

İlyas KÂĞIT

İ. Hatip

Trabzon

Of

87

Bünyamin ÇELİKKANAT

4/B M. Kayyım

Trabzon

Of

88

Ergün DEMİRCİ

Serbest

Trabzon

Hayrat

89

Erhan ŞENDUL

4/B M. Kayyım

Van

İpekyolu

90

Cihat OLGUN

4/B İ. Hatip

Zonguldak

Ereğli

91

Mücahit OLGUN

4/B İ. Hatip

Düzce

Merkez

92

Ramazan GÜLBAHAR

4/B İ. Hatip

Düzce

Kaynaşlı

93

Selim EVREM

Serbest

Düzce

Merkez

 

 

 

EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlitam iptal oldu! Şok karar
İlitam iptal oldu! Şok karar
Ankara'da Il Müftümüze Ziyaretler
Ankara'da Il Müftümüze Ziyaretler