Kilis Müftüsü şahin Personelle Vedalaştı

Kilis Müftüsü şahin Personelle Vedalaştı

kilis müftüsü şahin personelle vedalaştı

24 Kasım 2022 - 17:45

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Bayburt İl Müftülüğüne atanan Kilis İl Müftüsü Abdurrahman Şahin, personelle vedalaştı.

05 Kasım 2018 tarihinden beri Kilis İl Müftüsü olarak görev yapan Şahin, İl Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen aylık mutat toplantıda personele hitap etti.

Rabbimizin “Emrolunduğun gibi dost doğru ol” emrini hatırlatarak sözlerine başlayan Müftü Şahin, “Hep doğruluk, dürüstlük ilkesi ile ve birlik beraberlik bilinciyle işlerimizi yürüttük ve bu değerler doğrultusunda hareket ettik.

Devletimizin ve milletimizin varlığına, hukukuna sadakat duygusuyla işlerimizi yaptık. Bu görev bir emanettir. Devletimiz tarafından nereye görev verilirse büyük bir azim ile en güzel şekilde yapmaya çalışırız. Toplumu din konusunda aydınlatma, personelin mesleki gelişimleri, din, cami hizmetleri ile birlikte en çok önemsediğimiz çalışma alanı yaygın din eğitimi, hafızlık eğitimi olmuştur. Birlikte çalıştık, desteklerinizi, iyiliğinizi gördüm. Birlikte görev yaptığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte çalıştığımız sürede kimseyi incitmemeye, kırmamaya özen gösterdim. Ama insanız, bilmeyerek, istemeyerek kırmışlığım olabilir. Biz müminler olarak manen hep birlikteyiz, gönül olarak ayrılmak yok bizde, ancak fiziksel olarak Bayburt iline tayin edildiğimiz için ayrılıyoruz. Bu süreçte hak, hukuk vuku bulmuştur haklarınızı helal ediniz ben de hakkımı helal ediyorum.” dedi.

Aynı zamanda tayini çıkan Personel Şube Müdürü Yusuf Yıldırım’da programa katılarak personelle helalleştiler.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yozgat'de Cami Ve Kur’an Kurslarında Tadilat Ve Tamiratlar Devam Ediyor
Yozgat'de Cami Ve Kur’an Kurslarında Tadilat Ve Tamiratlar Devam...
Giresun'da öğrencilerin ‘hayalleri Gerçek Oldu’
Giresun'da öğrencilerin ‘hayalleri Gerçek Oldu’