Kilis’te Yardım Faaliyetleri Sürüyor

Kilis’te Yardım Faaliyetleri Sürüyor

kilis’te yardım faaliyetleri sürüyor

05 Haziran 2020 - 17:45

Kilis’te yardım faaliyetleri sürüyor

Kilis İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kilis Şubesi, koronavirüsle mücadele kapsamında ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam ediyor.

Kilis İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kilis Şubesi, koronavirüs nedeniyle mağdur olan vatandaşlara ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyor.

"Beklenen Sensin, Vakit İyilik Vakti" kampanyası kapsamında hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü olan Kilis Müftülüğü e Türkiye Diyanet Vakfı Kilis Şubesi, ihtiyaç sahibi ailelere aynî ve nakdî yardım ulaştırıyor.

Türkiye Diyanet Vakfı Kilis Şubesince hayırsever vatandaşların desteği ile hazırlanan yardım kolileri, Kilis Müftülüğü din görevlileri ve e Türkiye Diyanet Vakfı Kilis Şubesi gönüllüleri tarafından aralarında yetim, öksüz ve Suriyeli sığınmacıların da bulunduğu ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Kilis Müftülüğünce Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunulduğunu kaydeden İl Müftüsü Abdurrahman Şahin, Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik sürdürülen yardım çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirtti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adıyaman Valisi Mahmut çuhadar Kurban Vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı'na Verdi
Adıyaman Valisi Mahmut çuhadar Kurban Vekaletini Türkiye Diyanet...
Amasya'da öğretim üyesi Dr. Cemil Liv’den Il Müftümüze Hayırlı Olsun Ziyareti
Amasya'da öğretim üyesi Dr. Cemil Liv’den Il Müftümüze...